LektorKlett

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!

Nasz numer telefonu:

61 626 90 90

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

 

 

   
Aleksandra Piekarz
Koordynator pracy infolinii
doradcy@klett.pl
   
  Ewelina Wojtaś
Opiekun infolinii
doradcy@klett.pl
   


Jesteś nauczycielem?
Nasi kierownicy regionalni udzielą Tobie informacji, których poszukujesz:

   

Natalia Sowińska


Z-ca dyrektora ds. sprzedaży 
Region Zachodniopomorski
(Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.)
n.sowinska@klett.pl
602 650 363

   

Jacek Kopitkowski


Kierownik Regionu - Region Pomorski
(Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn)
j.kopitkowski@klett.pl
728 534 622

   

Janusz Kowalczyk


Kierownik Regionu - Region Zachodni 
(Wrocław, Kalisz, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych)
j.kowalczyk@klett.pl
539 901 580

   

Anna Rosół 


Kierownik Regionu - Region Południowy 
(Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochowa, Opole)
a.rosol@klett.pl 
504 112 953

   

Agnieszka Bień


Kierownik Regionu - Region Centralny
(Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Lublin, Włocławek, Płock, Skierniewice, Ciechanów Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce)
a.bien@klett.pl
660 723 166

   

Wanda Jędrzejczak

Kierownik Regionu
Region Wielkopolski i Kujawsko-Pomorski
(Piła, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Konin, Leszno, Kalisz)
w.jedrzejczak@klett.pl
604 958 343

   
 

Janusz Jakubczyk


Kierownik Regionu - Region Podkarpacki
(Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Tarnobrzeg, Zamość)
j.jakubczyk@klett.pl 
668 222 698

 

 

Armando Juan Cruz Crespillo


Konsultant językowy ELE
armando.cruz@klett.pl
501 494 918

 

 
Zespół doradców Klett
         
Michał Dumin  

Michał Dumin

Region Zachodni 
(Wrocław, Kalisz, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych)

tel. 61 626 90 95
dolnoslaski@klett.pl

     

 

Aleksandra Szopa

Region Wielkopolski i Kujawsko-Pomorski
(Piła, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Konin, Leszno, Kalisz)

Region Pomorski
(Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn)

tel. 61 626 90 92
wielkopolska@klett.pl

     
 

Magdalena Gładysz

Region Południowy 
(Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochowa, Opole)

tel. 61 626 90 94
slaski@klett.pl

     
 

Marta Andrzejewska

Region Centralny
(Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Lublin, Włocławek, Płock, Skierniewice, Ciechanów Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce)

tel. 61 626 90 91
centralny@klett.pl

     
 

Łukasz Błaszczyk

Region Zachodniopomorski
(Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.)

tel. 61 626 90 97
zachodni@klett.pl

     
 

Kamila Kaczmarczyk

Region Podkarpacki
(Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Tarnobrzeg, Zamość)

tel. 61 626 90 93
podkarpacki@klett.pl

 

 

     
BIURO OBSŁUGI KLIENTA - KLIENCI BIZNESOWI
Tadeusz Kocik - region zachodni      

Tadeusz Kocik


Specjalista ds. handlowych - REGION ZACHODNI

tel. 61/849 62 65
faks 61/849 62 12
t.kocik@klett.pl

 
Tadeusz Kocik - region zachodni  

Magdalena Marcinkowska

Specjalista ds. handlowych - REGION CENTRALNY

tel. 61/849 62 39
faks 61/849 62 12
m.marcinkowska@klett.pl

 
Zamówienia na publikacje wydawnictwa przyjmuje
Biuro Obsługi Klienta pod adresem mailowym:
bok@klett.pl 
lub faksem na nr 061 8496 212


Nasz adres:

Wydawnictwo LektorKlett sp. z o.o.
ul. Polska 114
60-401 Poznań
tel. 61 626 90 90
faks 61 8496 212

Map