LektorKlett

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!

Numer naszej infolinii: 61 626 90 90

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

   
Aleksandra Piekarz
Koordynator pracy infolinii
doradcy@klett.pl
   
   
Jesteś nauczycielem?
Nasi kierownicy regionalni udzielą Tobie informacji, których poszukujesz:
   

Natalia Sowińska
Z-ca dyrektora ds. sprzedaży
Region Zachodniopomorski
(Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.)
n.sowinska@klett.pl
602 650 363
   

Jacek Kopitkowski
Kierownik Regionu - Region Pomorski
(Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn)
j.kopitkowski@klett.pl
728 534 622
   

Janusz Kowalczyk
Kierownik Regionu - Region Zachodni
(Wrocław, Kalisz, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych)
j.kowalczyk@klett.pl
539 901 580
   
Anna Rosół
Kieronik Regionu - Region Południowy
(Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochowa, Opole)
a.rosol@klett.pl
504 112 953
   
Agnieszka Bień
Kierownik Regionu - Region Centralny
(Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Lublin, Włocławek, Płock, Skierniewice, Ciechanów Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce)
a.bien@klett.pl
660 723 166
   

Wanda Jędrzejczak

Kierownik Regionu
Region Wielkopolska i Kujawsko-Pomorskie
(Piła, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Konin, Leszno, Kalisz)
w.jedrzejczak@klett.pl
604 958 343

   
  Janusz Jakubczyk
Kierownik Regionu - Region Podkarpacie
(Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Tarnobrzeg, Zamość)
j.jakubczyk@klett.pl 
668 222 698

 

 
Armando Juan Cruz Crespillo
Konsultant językowy ELE
armando.cruz@klett.pl
501 494 918

 

 
Zespół doradców Klett
   
Michał Dumin Michał Dumin
tel. 61 626 90 95
dolnoslaski@klett.pl

Aleksandra Szopa
tel. 61 626 90 92
wielkopolska@klett.pl
Magdalena Gładysz
tel. 61 626 90 94
slaski@klett.pl
Marta Andrzejewska
tel. 61 626 90 91
centralny@klett.pl

 

     
BIURO OBSŁUGI KLIENTA - KLIENCI BIZNESOWI
Tadeusz Kocik - region zachodni   Tadeusz Kocik
Specjalista ds. handlowych - REGION ZACHODNI
tel. 61/849 62 65
faks 61/849 62 12
t.kocik@lektorklett.com.pl
 
Tadeusz Kocik - region zachodni   Magdalena Marcinkowska
Specjalista ds. handlowych - REGION CENTRALNY
tel. 61/849 62 39
faks 61/849 62 12
m.marcinkowska@lektorklett.com.pl

 
Zamówienia na publikacje wydawnictwa przyjmuje
Biuro Obsługi Klienta pod adresem mailowym:
bok@lektorklett.com.pl
lub faksem na nr 061 8496 212


Nasz adres:

Wydawnictwo LektorKlett sp. z o.o.
ul. Polska 114
60-401 Poznań
tel. 61 8496 201
faks 61 8496 202

Map