LektorKlett

Znajdź szkolenie

Luty 2019

PWŚCPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

[Ładuję]

Wydarzenia

26.03.2019

Strategie nauczania i uczenia się dostosowane do nowej podstawy programowej i rzeczywistości młodych ludzi.

Poziom nauczania:
Szkoła ponadgimnazjalna
Przedmiot:
Niemiecki
Miejscowość:
Kraków
Ulica:
Rynek Główny 25
Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie
Prowadzenie:
Katarzyna Łyp
Data:
26.03.2019
Czas trwania:
16:00-17:30
Opis:
Zapraszamy wszystkich nauczycieli języka niemieckiego ze szkół ponadgimnazjalnych na konferencję Wydawnictwa Klett. Temat prelekcji: "Strategie nauczania i uczenia się dostosowane do nowej podstawy programowej i rzeczywistości młodych ludzi". Udział w wydarzeniu to również doskonała okazja do spotkania z naszymi przedstawicielami i zapoznania się z ofertą podręczników dostosowanych do nowej podstawy programowej: Komplett plus, Exak plus, Direkt plus, Genau! plus.

Chcesz się zapisać? Jeśli jesteś zarejestrowany, wystarczy zalogować się, powrócisz tu automatycznie i jednym kliknięciem zapiszesz się na konferencję. Osoby niezarejestrowane prosimy o rejestrację na portalu, a następnie ponowne odwiedzenie tej strony celem zapisania się na konferencję.

Pełen ekran

Lokalizacja

Map

Informacje dodatkowe

 Wystarczy potwierdzić udział w dogodny dla Państwa sposób:

Formularz: www.klett.pl/wydarzenia
E-mail: doradcy@klett.pl (podaj temat i miasto)
Telefon: 61 626 90 90

 

Już od września 2019 roku w życie wchodzą kolejne zmiany w systemie oświaty. W szkołach średnich spotkają się absolwenci dwóch typów szkół – gimnazjów i nowych ośmioletnich szkół podstawowych.
W trakcie prelekcji pokażemy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Opowiemy Państwu również o zmianach, jakie zachodzą w otaczającej nas rzeczywistości, a także ich
wpływ na sposób nauczania oraz uczenia się. Postaramy się przybliżyć świat młodzieży, zainteresowania młodego człowieka oraz jego styl przyswajania wiedzy. Pokażemy też narzędzia do pracy z nowymi mediami, o których coraz częściej to nauczyciel może uczyć się od swoich uczniów.

Na pojawiające się liczne nowe trendy odpowiadają nasze podręczniki – przede wszystkim Komplett plus (podręcznik Komplett dostosowany do nowej podstawy programowej). Na jego przykładzie zaprezentujemy wybrane strategie pracy w liceach i technikach.


Udział w wydarzeniu to również doskonała okazja do spotkania z naszymi przedstawicielami i zapoznania się z ofertą podręczników dostosowanych do nowej podstawy programowej:

Komplett plus, Exak plus, Direkt plus, Genau! plus.


Dowiedz się więcej o nowej podstawie programowej oraz ofercie Wydawnictwa Klett>>>.