LektorKlett

Smartbuch - poznaj nowe możliwości

SMARTBUCH to idealne rozwiązanie dla nauczycieli i uczniów korzystających z podręczników dotacyjnych. Jest to publikacja oferująca praktyczny i wygodny sposób pracy w obliczu zmian wprowadzonych wraz z nowelizacją ustawy oświatowej.


Zobacz nowe możliwości, jakie daje Ci SMARTBUCH!

  
  

Swoboda i wygoda pracy!

Smartbuch oferuje Ci Twoją własną interaktywną wersję podręcznika, zawsze przy Tobie (na smartfonie, tablecie, komputerze), z którą będziesz mógł pracować w taki sposób, w jaki tylko zechcesz (zakreślanie, robienie notatek, uzupełnianie, zadania interaktywne, multimedia). Wersja interaktywna podręcznika daje możliwość zakładania wirtualnych klas  i sprawdzania postępów w pracy uczniów z poziomu przeglądarki www.

Kup SMARTBUCH ->

 

  

Uczysz się w dogodny dla Ciebie sposób!

Smartbuch to Twój własny rozszerzony zeszyt ćwiczeń, zarówno w wersji papierowej, jak i interaktywnej. Twój interaktywny zeszyt ćwiczeń sam sprawdzi poprawność wykonanych przez Ciebie ćwiczeń

Kup SMARTBUCH ->


  

Pewnym krokiem do egzaminu!

Smartbuch umożliwia Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminu dzięki dodatkowym zadaniom i arkuszom egzaminacyjnym zamieszczonym w zeszycie ćwiczeń.

Kup SMARTBUCH ->

 

Multimedialne nauczanie!

Smartbuch to dostęp do wysokiej jakości filmów i nagrań, dzięki którym nauka będzie przyjemnością! Dostęp do multimediów jest możliwy z poziomu interaktywnego podręcznika i zeszytu ćwiczeń, a wszystkie nagrania są również do pobrania nieodpłantnie z chmura.klett.pl .

Kup SMARTBUCH ->