LektorKlett

Materiały multimedialne Klett

 
 
 
 
 
 

Chmura Klett to wirtualna biblioteka bezpłatnych nagrań i filmów do kursów Wydawnictwa LektorKlett, dostępnych dla każdego bez logowania i rejestracji. Znajdziesz w niej materiały zarówno do podręczników jak i zeszytów ćwiczeń. Są one identyczne z tymi, które dołączone są do naszych publikacji na płytach CD lub DVD. Pobieraj na komputer, smartfon czy tablet.

Słuchaj i ucz się tam, gdzie jest to dla Ciebie wygodne – w szkole, w drodze do domu, w wygodnym fotelu.

 
 
 
 
 
 

Platforma mCourser.pl to miejsce, gdzie tradycyjne treści edukacyjne wzbogacone zostały o dodatkowe funkcjonalności urozmaicające proces edukacyjny. Znajdują się tam materiały interaktywne Klett przeznaczone dla uczniów na różnych etapach edukacyjnych. Liczne publikacje dostępne na mCourser.pl to między innymi nasze bestsellery takie jak: Hallo Anna, Wir smart, Magnet, Magnet smart, Exakt für dich, Direkt neu, Przyroda z klasą, Matematyka z klasą oraz Pourquoi pas! i Version Originale czy nowości takie jak nowoczesny tytuł Komplett!

Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń na nauczycieli i uczniów czekają również zadania dodatkowe poszerzające treści zawarte w wydaniach papierowych.

Pamiętaj: zadania interaktywne to nauka przez zabawę. Dzięki dynamicznej formie zadań oraz automatycznej kontroli poprawności ich wykonania, praca z treściami interaktywnymi doskonale sprawdza się zarówno na lekcji w szkole, jak i podczas samodzielnej pracy w domu. Jest ona możliwa zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon).

Zobacz pełną listę publikacji interaktywnych Wydawnictwa LektorKlett.

Dowiedz się, jak rozpocząć pracę z materiałami interaktywnymi na platformie mCourser.
Pobierz bezpłatny kod i korzystaj z wybranych przez siebie materiałów przez 60 dni!
 
 
 
 

Campus Difusion to platforma pełna materiałów dla użytkowników naszych kursów. Oferuje ona liczne zasoby uzupełniające dla nauczycieli (m.in. alternatywne scenariusze lekcji, sprawdziany i testy, karty prac do kopiowania, pliki audio i video oraz transkrypcje) i uczniów (m.in. dodatkowe ćwiczenia z gramatyki i słownictwa, testy z możliwością samooceny). Tutaj nauczyciele znajdą materiały niezbędne do przygotowania lekcji a uczniowie poszerzą swoje umiejętności.

 

 

Klett Augmented

 

Klett Augmented to bezpłatna aplikacja mobilna dostępna na telefony z systemami Android i iOS. Umożliwia pobranie nagrań audio i wideo do kursów i innych publikacji  (np. lektur) Wydawnictwa Klett. Szczegóły wraz z instrukcją pobrania dostępne na stronie internetowej>>>.