LektorKlett

Menu

Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych

 
 

Komplett to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego.

Komplett jest stworzony dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

 

   
 

Nowoczsne nauczanie języka niemieckiego z kursem Exakt für Dich (filmy, interaktywne materiały). Tom Starter to idealne rozwiązanie dla uczniów rozpoczynających naukę od podstaw, natomiast tomy 1-3 skutecznie przygotują uczniów do matury na poziomie podstawowym

 

  

   
  

 

Jedyny na rynku kurs wieloletni w wydaniu semestralnym!

Bestsellerowy kurs Direkt neu w wydaniu semestralny przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jaki i kontynuujących naukę po gimnazjum. 
   

Kurs Direkt Deutsch hautnah neu przygotowuje do matury na poziomie rozszerzonym. Kurs składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń w trzech tomach. Realizuje wymagania ESOKJ na poziomie B2.

   


Nowy cykl materiałów Wydawnictwa LektorKlett do nauczania języka niemieckiego ukierunkowanego zawodowo.

 

Kurs Genau! jest przeznaczony specjalnie dla uczniów techników i zasadniczych szkół zawodowych, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę języka niemieckiego.

Genau! w przystępny i przyjazny sposób umożliwia uczniom opanowanie podstaw języka niemieckiego tak, aby w przyszłości potrafili porozumiewać się na gruncie prywatnym i zawodowym.