LektorKlett

Menu

Drodzy Nauczyciele geografii!

 


Mam przyjemność zaprezentować Państwu podręcznik „Geografia XXI wieku” dla szkół ponadgimnazjalnych przygotowany zgodnie z nową podstawą programową. Będą mieli Państwo możliwość korzystania z niego już w nadchodzącym roku szkolnym 2012/2013. Podręcznik powstał przy współpracy aż 374 polskich nauczycieli geografii, którzy uczestniczyli w jego tworzeniu jako autorzy i recenzenci. Dzięki ich zaangażowaniu udało się nam w pełni zrealizować hasło „Z nauczycielami i dla nauczycieli”, które towarzyszy kolejnym projektom naszego wydawnictwa.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Wydawnictwa Klett podręcznik „Geografia XXI wieku” został uzupełniony zestawem pomocy na miarę XXI wieku: podręcznikiem interaktywnym, platformą interaktywną, e-bookiem oraz materiałami na płycie CD dla ucznia i nauczyciela.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Klett z nadzieją, że stanie się ona odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stają Państwo codziennie jako nauczyciele geografii.

Zapraszamy do korzystania z materiałów uzupełniających do podręcznika "Geografia XXI wieku"!

W Bazie wiedzy dostępne są prezentacje multimedialne do każdego rozdziału podręcznika. Znajdujące się w nich dane statystyczne są aktualizowane na bieżąco: prezentacje multimedialne.

Prezentacje dostępne są po zalogowaniu dla nauczycieli korzystających z podręcznika "Geografia XXI wieku".

 

Robert Kuc
Redaktor Naczelny Wydawnictwa Klett