LektorKlett

Menu

Español ELE LAB


Español ELE LAB 

Kurs dla młodzieży i dorosłych oparty na Europejskim Systemie Kształcenia Językowego
oraz Programie Nauczania Instytutu Cervantesa


 

 zmień wersję opisu:

    

 .............................................................................................................................................................................

 

Español ELE LAB jest podręcznikiem do nauki języka hiszpańskiego jako języka obcego dla młodzieży i osób dorosłych.

Został opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie Uniwersytetu w Salamance w nauczaniu języka hiszpańskiego cudzoziemców. Opiera się na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego oraz Programie Nauczania Instytutu Cervantesa.

Nasza propozycja dydaktyczna stawia ucznia na pierwszym miejscu. Oprócz kompetencji językowej i kulturowej, potrzebnych do posługiwania się językiem hiszpańskim, skłania do refleksji interkulturalnej.


Projekt obejmuje następujące materiały:

  • Español ELE LAB A1-A2
  • Español ELE LAB B1
  • Español ELE LAB B2
  • Español ELE LAB C1-C2
  • Gramática de referencia


Podręcznik jest elastyczny, dynamiczny i prosty w użyciu, gdyż dostosowuje się do dowolnego kontekstu uczenia się. Dzięki niemu istnieje możliwość:

  • uczenia się w sposób szybki i logiczny,
  • szerokiej autonomii ucznia, gdyż poszczególne zadania dostosowują się do jego poziomu,
  • łatwego i skutecznego przyswajania wiedzy, dzięki logicznym i prostym objaśnieniom,
  • doskonalenia umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa,
  • skutecznego przygotowania sie do egzaminu DELE, gdyż Uniwerstyet w Salmance zajmuje sie, z ramienia Instytutu Cervantesa, przygotowaniem materiałów egzaminacyjnych koniecznych do zdobycia dyplomu DELE oraz sprawdzaniem i oceną egzaminów, do których przystępują osoby na całym świecie.

 .............................................................................................................................................................................


 


Gramática de referencia para la enseñanza de español.
La combinación de oraciones

 

Lubisz uczyć się gramatyki? Chcesz wiedzieć w jaki sposób należy jej uczyć?

Oto podstawowe pytania, które skłoniły nas do stworzenia prezentowanego tutaj podręcznika do gramatyki. Jest to GRAMATYKA, która ma na celu objaśnienie reguł rządzących językiem hiszpańskim poprzez prezentację kombinacji zdań, ich interpretację oraz wprowadzenie terminów pomocnych w tworzeniu interpretacji. Chcemy, abyś dowiedział się, jaki przekaz niosą ze sobą poszczególne zdania i jak ich używać.

 

Czy zdania “Me hubiera encantado estudiar gramática” i “Me habría encantado estudiar gramática” oznaczają to samo ?

 Jak Ci się wydaje? Poszukaj odpowiedzi na stronie 55. Sprawdź i sam się przekonaj! Twoje wątpliwości zostaną rozwiane dzięki logicznym, ciekawym i prostym objaśnieniom naszego nowego podręcznika GRAMÁTICA DE REFERENCIA PARA LA ENSEÑANZA DE ESPAÑOL.


   
   
Kup serię Espagnol ELE w sklepie internetowym
Kup gramatykę Gramática de referencia