LektorKlett

Menu

¡Vamos al circo!

¡Vamos al circo!

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat.

Kurs dla dzieci w wieku 6-10 lat, które rozpoczynają naukę języka hiszpańskiego. Jest to materiał, który wspomaga naukę języka w sposób przyjemny i zabawny. Książka jest podzielona na 10 tematów, które są połączone śmieszną historią, która ma miejsce w cyrku.

¡Vamos al circo! - Libro del alumno

                                                                  

Podręcznik ucznia

 

Vamos al circo! jest kursem dla dzieci w wieku 6-10 lat, które rozpoczynają naukę języka hiszpańskiego. Jest to materiał, który wspomaga naukę języka w sposób przyjemny i zabawny. Książka jest podzielona na 10 tematów, które są połączone śmieszną historią, która ma miejsce w cyrku.

B. Beutelspacher

ISBN 978-3-12-514213-8

Przykładowy rozdział podręcznika ucznia

  Kup podręcznik Vamos al circo! w sklepie internetowym

 
 ¡Vamos al circo! - CD    

Płyta CD

 

Materiał uzupełniający do Vamos al circo!, dzięki któremu nauczyciel będzie dysponował płytą CD z piosenkami i wierszykami związanymi z każdym z rozdziałów: zwierzęta, liczby, rodzina, kolory, jedzenie, ubrania, części ciała, pogoda i przyroda, przywitania oraz pożegnania.


ISBN 978-3-12-514214-5
Kup płytę CD Vamos al circo! w sklepie internetowym
   
 ¡Vamos al circo! - Guía didáctica  

Poradnik metodyczny

Podręcznik nauczyciela oferuje pomysły na kompilację różnego rodzaju ćwiczeń: śpiewania, mówienia, zabawy, pisania, malowania, wycinania, przyklejania, etc. Zawiera także teksty piosenek i wierszyków, które znajdują się na płycie CD.

 ISBN 978-3-12-514215-2
Kup poradnik metodyczny Vamos al circo! w sklepie internetowym (dostępny na indywidualne zamówienia)